About

section-e2d703d
https://cis.ee/wp-content/uploads/2019/06/side02-470x630.jpghttps://cis.ee/wp-content/uploads/2019/06/side02-470x630.jpg

About Us

MEIST

 

Pakume kaasaegseid IT-teenuseid, mis on targad ja turvalised. Peamiselt oleme suunatud era-, äri- kui ka avaliku sektori teenindamisele, tehes koostööd erinevat tüüpi ettevõtetega. Meie toote portfell on lai, alates arvutipargi seadistamisest kuni keerukate turvasüsteemide loomise ja haldamiseni. Meil on piisavalt kompetentsi et aidata oma kliente ükskõik millises infotehnoloogiaalases nõustamises ning asjade teostamises. Me teame et meie kliendid ootavad meilt tarku otsuseid. 

  

MEIE MISSIOON OLED SINA!  

Meie missiooniks on muuta inimeste ja organisatsioonide homne paremaks, kui see on täna. Olenemata sellest, kus te töötate, vajate tarka ja nutikat IT-partnerit, kes on teie seljataga ja suudab teid aidata koheselt. Me hindame tulemusi ning anname endast igal hetkel maksimumi et saavutada  parim tulemuslikus. Me töötame järeleandmatult, kuni saavutame Sinule lubatud tulemused. Kohtleme kliente nagu perekonda, me oleme abiks ning teeme alati rohkem kui meilt oodatakse. Me loome pikaajalisi ja edukaid suhteid, mille aluseks on kliendi (probleemide) kuulamine ning parimate võimalike lahenduste pakkumine. Me ei vastuta ainult enda eesmärkide, vaid ka Sinu eesmärkide saavutamise eest.
Tahame vähendada rumalat tööd. Automatiseeritult ja nutikalt.

Team

Our Best Workers

section-3eb2406
Testimonials

Our Testimonials

Meist

Oleme usaldusväärne partner IT-lahenduste ja -süsteemide rajamisel ning hooldamisel. Pakume kaasaegseid IT-teenuseid, mis on targad ja turvalised.

Võta ühendust

  • E-mail:
    info@cis.ee

  • Telefon:
    +372 588 419 05

  • Aadress:
    Valukoja 8, 11415, Tallinn, Estonia