Haldusteenus

IT haldusteenused

IT-haldamisele tuleb läheneda strateegiliselt

 

Pakume partneritele strateegilist lähenemist IT-haldusteenustele, kus arvestame organisatsiooni vajaduste ja võimalustega ning aitame tehnoloogia rakendada maksimaalselt eesmärkide täitmisse. Haldusteenuse eesmärgiks on võtta organisatsioonidelt ka koormus ning vastutus IT-süsteemidega eraldi tegelemiseks.

section-16d8580
Mis on meie IT haldusteenuste põhilised ülesanded?
Aitame oma partneritel hallata platvormiteenuseid ja digitaalseid töökohalahendusi. Sealhulgas saame pakkuda tööjaamade ja seadmete, mobiilsuse ja mobiilseadmete haldust ning tuge. Rakenduste installeerimine ja juurutamine ning sõnumside ja e-posti lahendused.
Keskhalduse eesmärgiks on hallata kiiresti ning tõhusalt suurt hulka seadmeid. See tähendab, et saame pakkuda distantsilt ligipääsu kõigile organisatsiooni IT-süsteemidele ning samuti kasutajatuge.
Võtame partnerite eest enda kanda rolli valida ja rakendada erinevaid IT-teenuseid. Hoiame asja kontrolli all tarkvaralitsentsidest varahalduseni. Meie teenusehalduse ja operatsioonide tugi on kooskõlas ITILi põhimõtetega.
Suurte ning eriilmeliste organisatsioonide puhul on tihti mõistlikuimaks lahenduseks välja töötada spetsiaalne IT-arhitektuur, mis muudab töökorraldust oluliselt tõhusamaks. Pakume analüüse ka toimivatele organisatsioonidele IT-süsteemide paremaks lahendamiseks tööde planeerimisest kriiside haldamiseni.
Oleme valmis partneritele ulatama abikäe IT-projektide juhtimisel ning läbiviimisel. Meie spetsialistidel on suured kogemused kliendikeskkondade muudatuste ja ümberkujundamiste läbi viimisel. Lisaks on meile ka tuttav riigihangetega seonduv. Edukate tulemuse tagamiseks kasutame PRINCE2-l põhinevat metoodikat.
Aitame partneritel valida parimad rakendused töö tõhustamiseks ning konkurentsieelise saavutamiseks. Meie pakutavad IT rakendused lisavad teie ettevõttele IT alast tarka ja mugavat väärtust.

Meist

Oleme usaldusväärne partner IT-lahenduste ja -süsteemide rajamisel ning hooldamisel. Pakume kaasaegseid IT-teenuseid, mis on targad ja turvalised.

Võta ühendust

  • E-mail:
    info@cis.ee

  • Telefon:
    +372 588 419 05

  • Aadress:
    Valukoja 8, 11415, Tallinn, Estonia