Võrguteenus

Arvutivõrgu teenused

Arvutivõrk on IT-süsteemide vereringeks, mis peab olema hästi hoitud

 

Pakume oma partneritele ekspertteadmisi arvutivõrkude disainist, ehitusest ja hooldusest vastavalt iga organisatsiooni vajadustele. Aitame renoveerida olemasolevad võrgud või planeerida uued. Meie spetsialistide pikaajaline kogemus hõlmab ka projekte, mis sisaldavad võrkudele täieliku katkematuse nõude ning äärmuslikud keskkonnaolud, sh niiskuse kõikumised, vibratsioon, elektromagnetilised häired.

section-16d8580
Mis on meie arvutivõrgu teenuste põhilised ülesanded?
Arvutivõrkude renoveerimisele või rajamisele peab eelnema põhjalik analüüs leidmaks tõhusaimad lahendused, mida kasutusele võtta. Kvaliteetse töö käiku iseloomustab ka pidev testimine ning loomulikult korrektne dokumentatsioon. Meil on partneritele pakkuda kogemused ja põhjalikud tehnilised teadmised, mis tagavad väga hea töötulemuse.
Wi-Fi ehk juhtmevaba arvutivõrk on saanud tänapäeval juba enesestmõistetavaks standardiks, mille toimivuse ning turvalisuse tagamisele tuleb pöörata olulist tähelepanu. Juhtmevaba võrgu rajamisel on vajalik arvestada kasutajate arvu ja nende vajadusi, samuti hilisema halduse põhimõtteid. Pakume keskhalduse süsteemi teenust, mille abil saab hallata kõiki tugijaamu, kontrollida võrgukiirust ning analüüsida võrguliikluse statistikat. Turvalisuse tõstmiseks on mõistlik ka eraldi kasutajarühmade loomine.
Läbimõeldult rajatud ning korralikult hooldatud kohtvõrk muudab iga organisatsiooni töö oluliselt tõhusamaks. Korrektse toimivuse tagamiseks on vaja põhjalikku võrgu kaardistust ning perioodilist testimist ehk välja tuleb selgitada, millised kaablid ja pesad töötavad tõrgeteta ning millised vajavad vahetamist. Pakume partneritele ka võrkude füüsilist renoveerimist ning rajamist, teostame kõik vajalikud nõrkvoolu tööd.
Võrkude tõrgeteta toimimiseks on vajalik selle eri osad hoida kaasaegsena ning uuendatud. Pakume iga organisatsiooni vajadustele vastavad lülitid, ruuterid, tulemüürid, jm tehnilised vahendid. Ühtlasi aitame koostada võrgupaigaldus- ja haldusplaani, mida saab ühildada eelarve ja äriplaaniga – teate täpselt, millal millised investeeringud teostada. Pikaajaline kogemus on näidanud, et tipptasemel toimivate arvutivõrkudega organisatsioonides sujub ka kogu muu töö tõhusamalt.
Fiiberoptilised võrgud ehk valguskaabliga rajatud ühendused on ülikiired ühendused, mis võimaldavad liigutada väga suurt andmemahtu ning mille töökindlus sajaprotsendi lähedane. Pakume partneritele fiiberoptiliste võrkude rajamist kaablite paigaldusest lõppseadmete ühenduseni. Vastavate tööde puhul kasutame vaid kaasaegsemaid lahendusi, mis tagavad maksimaalse kvaliteedi.
Kaasaegsed võrgud koosnevad paljudest sõlmedest, mis ulatuvad suurte vahemaade taha ning on ühendatud eriilmeliste vahenditega. Aitame kontrolli all ning loogilisena hoida struktuure, mis sisaldavad andmekeskuseid, serveriparke, turvaseadmeid, koht- ja laivõrke ning jaotus- ja juurdepääsu lülituskihte. Meie spetsialistid on väga kogenud eri tüüpi võrkude monitoorimisel ning võimalike probleemide lahendamisel.

Meist

Oleme usaldusväärne partner IT-lahenduste ja -süsteemide rajamisel ning hooldamisel. Pakume kaasaegseid IT-teenuseid, mis on targad ja turvalised.

Võta ühendust

  • E-mail:
    info@cis.ee

  • Telefon:
    +372 588 419 05

  • Aadress:
    Valukoja 8, 11415, Tallinn, Estonia