Monitooring

Monitooringu teenus

Monitooring leiab probleemid enne kui jõuab tekkida tõsine kahju

 

IT-süsteemide pidev hoolikas jälgimine on ülioluline, kuid tihti ei ole see võimalik ebapiisavate oskuste, süsteemide ja ressursside tõttu. Pakume oma partnerite fikseeritud kuluga monitooringu võimalusi, mis ennetavad tõsiste probleemide teket ning tagavad sujuva töö.

section-16d8580
Mis on meie monitooringu teenuse põhilised ülesanded?
Meie välja töötatud nutikas monitooringusüsteem hoiab IT-lahendustel silma peal 24/7, mistõttu on suurt osa probleemidest võimalik ennetada juba esimeste ohusignaalide tekkides. Monitooringusüsteem on fikseeritud kuluga ning kohaldatav vastavalt iga organisatsiooni ülesehitusele. Tagame vajadusel ööpäevaringse teenuse, mis tähendab, et anomaaliate tuvastamise korral asutakse nende lahendamisega tegelema koheselt. Clever IT-s oleme pühendunud produktiivsusele ja teie ettevõtte IT sujuvale toimimisele. Seetõttu meie monitooringu teenus keskendub probleemide ennetamisele enne nende tekkimist. Meie IT-teenuste monitooring on loodud selleks, et hoida silma peal kogu teie ettevõtte IT lahendustel ja kaitsta neid rikete eest enne, kui need juhtuvad. Nutikas monitooring tagab, et meie teenus väga proaktiivne ja selle käivitamisel keskendume just teie ettevõtte eesmärkide toetamisele ja vajadustele. Kohandame monitooritavate teenuste plaani vastavalt teie vajadustele, säästes sellega teid võimalike suurte kulude eest. Klientide rahulolu on meie jaoks esmatähtis! Clever IT monitooringu teenusega saate: Meelerahu, et teie süsteeme jälgitakse (vajadusel ka ööpäevaringselt) Juurdepääsu professionaalse IT kasutajatoele (saadaval on ööpäevaringne tugi koos jälgimisega) Vähem seisakuid – tuvastame ja parandame probleemid enne, kui need probleeme tekitavad Vähem töö tegemist takistavaid häireid (pakume hooldus teenuseid kaugtöö vahendusel ja vajadusel ka öö tundidel). Prognoositava eelarve (kindla tasumääraga IT-teenused). Vähendatud riskid Madalamad kulud kui ettevõtte siseste IT-töötajate omad Varundamise ja katastroofi taastamise planeerimise Parema jõudluse ja teeninduse Täielik läbipaistvus (kõik oluline info on teile õigeaegselt edastatud).
Pakume partneritele seadmete seireplatvormi SIEM (Security Information and Event Management) ning SOAR (Security Orchestration, Automation and Response) põhimõttel koos aruandluse funktsioonidega.
Kaasaegsed võrgud koosnevad paljudest sõlmedest, mis ulatuvad suurte vahemaade taha ning on ühendatud eriilmeliste vahenditega. Aitame kontrolli all ning loogilisena hoida struktuure, mis sisaldavad andmekeskuseid, serveriparke, turvaseadmeid, koht- ja laivõrke ning jaotus- ja juurdepääsu lülituskihte. Meie spetsialistid on väga kogenud eri tüüpi võrkude monitoorimisel ning võimalike probleemide lahendamisel.

Meist

Oleme usaldusväärne partner IT-lahenduste ja -süsteemide rajamisel ning hooldamisel. Pakume kaasaegseid IT-teenuseid, mis on targad ja turvalised.

Võta ühendust

  • E-mail:
    info@cis.ee

  • Telefon:
    +372 588 419 05

  • Aadress:
    Valukoja 8, 11415, Tallinn, Estonia