Varundus ja taasteplaanid

Varundus ja taasteplaanid

Põhjalik varundus kindlustab töö jätkumise igas olukorras

 

Organisatsioonide töö võivad lühemaks või pikemaks perioodiks halvata ettenägematud sündmused: näiteks tulekahju, veeuputus, tehniline rike või küberkuritegevus. Põhjalik varundus annab meie partneritele kindluse, et nende vajalikud andmed on jätkuvalt olemas ja hästi hoitud. Töötame välja sobivad varunduspõhimõtted, kontrollime perioodiliselt süsteemide toimivust ning loomulikult teeme ka vastava aruandluse.

section-16d8580
Mis on meie varundus ja taasteplaanide põhilised ülesanded?
Kriisiplaan tundub seni ebaoluline, kuni kogetakse andmete kaotsiminekut ja sellele järgnevat peataolekut. Tehnoloogiliste uuringute pioneeri Gartner Groupi andmetel pääsevad häkkerid ligi vähemalt 40% väike- ja keskmise suurusega ettevõtetele, kes haldavad oma võrku ja kasutavad internetti rohkem kui e-posti saatmiseks; veelgi enam – neist 50% ei tea isegi, et on sattunud rünnaku ohvriks. Kriisiplaan on dokument, mis sisaldab täpselt määratud samm-sammulisi toiminguid, mida teha, et võimalikult kiiresti ning väikeste kahjudega töö taastuks.
Varundus pilvelahendusena on lihtne, tõhus ja usaldusvääne meetod serverite varundamiseks meie hallatavasse pilve. Kasutame andmete varundamiseks väljaspool partneri tegevuskohta asuvat üliturvalist andmekeskust. Valdkonna juhtiva ning kaasaegse tehnoloogia kasutamine võimaldab meil pakkuda paindlikku ja partneri soovidele kohandatud varunduslahendust koos erinevate taastevõimalustega.
Paljud organisatsioonid kasutavad kontorihaldustarkvarana mugavat Office 365 lahendust, mis ei hõlma aga andmekaitseteenust. See tähendab, et andmete kaitse eest vastutab iga organisatsioon ise olenemata, kus neid säilitatakse. Pakume oma partneritele Office 365 lahendusega liidestatud varundamissüsteemi, mille sätteid saab kasutajapõhiselt muuta ehk otsustada kui pika perioodi vältel tuleb ühe või teise kasutaja andmeid säilitada.
Pilvepõhiste rakenduste järjest suurenev kasutamine tõstab oluliselt ka andmekao riski. Asukohast sõltumatu töömudel tähendab töötajate jaoks vajadust kõikjalt failidele ligi pääseda, mis võib tähendada tundmatute rakenduste kasutamist. Meie andmekao ennetuslahendused aitavad organisatsioonidel kontrollida andmevoogu ettevõtte võrgu, pilve ja kõigi lõpp-punktide vahel. Tagame andmete krüpteerimise ja jälgitavuse ning tugevate autentimis- ja valideerimissüsteemide kasutamise.

Meist

Oleme usaldusväärne partner IT-lahenduste ja -süsteemide rajamisel ning hooldamisel. Pakume kaasaegseid IT-teenuseid, mis on targad ja turvalised.

Võta ühendust

  • E-mail:
    info@cis.ee

  • Telefon:
    +372 588 419 05

  • Aadress:
    Valukoja 8, 11415, Tallinn, Estonia