Pilveteenused

Pilveteenused

Igas maailma punktis kättesaadavad andmed

 

Õigesti valitud pilveteenused muudavad iga organisatsiooni töö oluliselt efektiivsemaks. Kaugtöö tegemine ja kolleegide kaasamine üle kogu maailma pole kunagi veel nii lihtne olnud, sest andmete muutumine on reaalajas kõigile osapooltele kättesaadav.

section-16d8580
Mis on meie pilveteenuste põhilised ülesanded?
Aitame oma partneritel leida parima pilveteenuste lahenduse, mis vastab organisatsiooni vajadustele ning toimib kõigi kasutuses olevate programmide ja rakendustega. Lahenduse ülesehitus ei hõlma ainult andmekeskust, vaid kogu IT-taristut, mis tähendab väga suurt kasutajamugavust. Loomulikult on kogu protsess ka kaitstud asjakohaste turvalahendustega.
Hübriidpilv tähendab oma olemuselt turvaliste ja toimivate ühenduste loomist organisatsiooni andmekeskuse ning avalike pilvedega, nagu näiteks AWS, Azure ja Google Cloud. Teenus aitab lahendust hallata, turvata ning tagab toimepidevuse.
Avalike pilveteenuste pakkujate arv kasvab pidevalt ning sobivaima lahenduse valimine pole sugugi lihtne ülesanne. Aitame oma partneritel teha õiged otsused teenuste valiku osas ning seadistame süsteemid vastavalt toimima.

Meist

Oleme usaldusväärne partner IT-lahenduste ja -süsteemide rajamisel ning hooldamisel. Pakume kaasaegseid IT-teenuseid, mis on targad ja turvalised.

Võta ühendust

  • E-mail:
    info@cis.ee

  • Telefon:
    +372 588 419 05

  • Aadress:
    Valukoja 8, 11415, Tallinn, Estonia